אודותינו

איך הכל התחיל...

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת אופנה. מגיל קטן ידעתי שאעסוק במקצוע, ואפילו כילדה בכיתה העברתי שעות בשרטוט שמלות וגזרות אופנתיות על גבי המחברת.. זכיתי להגשים את החלום, לעצב אופנה למאות לקוחות מרוצות – וביניהן סלבריטאיות וידועניות, ולנהל במשך שנים מרתקות את מכללת "אלון" שהצמיחה כמה מהשמות הגדולים ביותר בתעשיה. אני מזמינה אותך לגלות בעצמך את הכישרון החבוי בך, וללמוד  בצורה רחבה, מקיפה ומעמיקה את רזי המקצוע אצלנו בתאירה – המרכז למקצועות האופנה, ולהשתלב בתעשיית האופנה הישראלית, שלא מפסיקה להתחדש!

מה אנחנו מציעים?

קורס תפירה למתחילות – מיועד לכל מי שרוצה לחוות ולהתנסות בעולם של אופנה החל מהבסיס הראשוני ועד לקבלת הכלים המקצועיים לתפירה מעשית. הקורס יקנה מושגי יסוד בסיסיים באופנה ובתפירה, חלקי הבגד והרכבתו, הכרה ושימוש במכונות התפירה ואופן השימוש בחומרי גלם שונים.

קורס תפירה למתקדמות – לבעלות ניסיון קודם עם רקע בסיסי ולעדיפות בוגרי קורס תפירה למתחלים. בקורס זה תוכלו לעלות שלב בהתמקצעות, לפתח גזרות ולהעשיר את הידע הנלמד שרכשנו בקורס מתחילים ולהוסיף נגיעות אופנה לדמיון תוך כדי בניית תיק עבודות מקצועי ע"י סקיצות, ואיורי אופנה.

מפגשי העשרה אישיים – שיעורי תפירה פרטניים שיועברו בזוגות או אחד על אחד במתכונת אישית אשר תבנה ע"י מנהלת המרכז שתבחן את התלמידה ע"פ הרמה הנדרשת להרכבת התוכנית.

קורס עיצוב בגדי ים וחוף – בגד הים הפך להיות פריט בלתי נפרד מארון הבגדים, בעקבות הדרישה והביקוש אנו מציגים בפניכם את תכני הקורס שמיועד לכל מי שהסטייל והאופנה תפור עלייה ולבעלות ידע בסיסי רחב בתפירה.

קורס עיצוב מחוכים ושמלות כלה – מיועד לבעלי ידע קודם בתפירה הבסיסית והמתקדמת וכן ידע בתדמיתנות. התמחות מקצועית בתפירה עילית ויצירת פיתוחים שונים של מחוכים, שמלות כלה, הינומות ושמלות ערב. קורס מעשי המבטיח השתלבות בתעשיה!

העקרונות שלנו

למידה יסודית ומקיפה

תעודת מקצוע בלעדית

אישור פיקוח רישמי

מוכר לפיקדון חיילים משוחררים

ליווי אישי ומקצועי

ערכת תפירה מקצועית